Rozliczenia ZUS

W ofercie naszego biura znajdą Państwo również rozliczenia ZUS. Zajmujemy się sporządzaniem i przesyłaniem niezbędnych dokumentów rozliczeniowych, takich jak ZUS RZA, ZUS RSA, ZUS RCA, ZUS DRA. Zajmujemy się też rejestrowaniem i wyrejestrowaniem pracowników z ZUS – sporządzamy druki ZUS ZUA i ZWUA. Sporządzamy też przelewy dotyczące należności publicznoprawnych. Nasze działania i kontakt z klientem mogą odbywać się zdalnie (telefon, email) jak i w siedzibie biura. Dlatego wśród grupy naszych klientów są firmy z całego kraju.

Dodatkowo w na prośbę klienta współpracujemy z nim przy inspekcjach i kontrolach prowadzonych przez ZUS. Prowadzimy też korekty deklaracji i rejestrujemy elektroniczny przekaz rozliczeń. To tylko niektóre z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu, bowiem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy nasze działania bezpośrednio do potrzeb danej firmy. Od dwunastu lat pomagamy w księgowości i rachunkowości ludziom prowadzających działalności w różnych branżach.

Sporządzanie deklaracji podatkowych

Na stronie naszego biura księgowego oferujemy także prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów dla dużych firm oraz mniejszych przedsiębiorstw. Dzięki zyskanemu doświadczeniu w branży od ponad 10 lat jesteśmy w stanie pomóc praktycznie w każdej kwestii. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji podatkowych, które dotyczą osób fizycznych i prawnych, a także podatków od towarów i usług VAT.

Jeśli klient ma wątpliwości od razu tłumaczymy mu nasze działania, popierając to konkretnymi przykładami. Zależy nam, by klient wiedział za co płaci i dlaczego podejmujemy takie kroki. Do naszych zadań należy też obliczanie miesięcznych zaliczek związanych z podatkiem dochodowym. W ofercie zamieściliśmy przygotowanie rocznej deklaracji podatku dochodowego (CIT-8), a ponadto sporządzamy sprawozdanie finansowe, które tworzy się na koniec roku obrotowego. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie występować w jego imieniu przed instytucjami podatkowymi i kontrolnymi. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z oferty.