O firmie

Nasze biuro rachunkowe istnieje na rynku od 1993 roku i przez ponad dekadę udało nam się obsłużyć Klientów z różnych branż. Z niektórymi firmami stale współpracujemy. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm i terminowość, ale także kontakt z Klientem. Dzięki takim działaniom osoby, które sięgają po nasze usługi księgowe, są w pełni świadome za co płacą oraz czego mogą się spodziewać po naszych działaniach.

Naszą specjalnością jest nie tylko obsługa księgowa. Oferujemy też występowanie w imieniu Klienta w takich instytucjach jak ZUS czy Urząd Skarbowy. Każda działanie dobierane jest bezpośrednio pod branże i sposób działania Klienta, a osoba decydują się na nasze biuro otrzymuje kompleksową pomoc i wsparcie specjalistów.

Staramy się naszą ofertą wyprzedzać pozostałe biura rachunkowe – nie tylko te, które mają swoją siedzibę w Krakowie. Dlatego proponujemy współpracę także w trybie zdalnym. Z Klientami spoza Krakowa kontaktujemy się mailowo albo telefonicznie. Oczywiście jeśli jest taka możliwość zapraszamy do naszej siedziby – Biuro Księgowe znajduje się przy ulicy Dobczycka 4 w Krakowie.

Po więcej informacji zapraszamy pod numery telefonów 881-919-133, 728-317-721 lub mailowo na adres biuro@biuroksiegowosci.pl